Přejít na obsah
Jak to funguje

Vyberte funkce, které jsou pro vás nejrelevantnější. Přizpůsobte si své hodinky okamžitě pomocí jednoduchého rozhraní drag and drop v aplikaci Kronaby. Zde je výběr inteligentních funkcí, ze kterých si můžete vybrat, abyste si vytvořili co nejosobnější zážitek z Kronaby.

Funkce
HLAVNÍ FUNKCE
Automatické nastavení časového pásma
Vždy včas
Sledování času je lepší nechat na Kronaby. Bez ohledu na střídání časových pásem, budou Vaše hodinky vždy ukazovat přesný místní čas.
Výběr upozornění
Nezmeškejte to důležité
Udržení tenké hranice mezi stálým propojením se světem a přílišným rozptylováním nepodstatnými informacemi, je úkol přesně pro Kronaby, které Vám umožní dostat upozornění na hovor pouze od těch, které si předem definujete.
Odmítnout hovor
Zavěste dotykem
Ve světě stálého připojení je často nevyhnutelnou nutností výbrat telefonáty, které nechcete přijmout. Kronaby Vám to umožní vyřešit stiskem tlačítka přímo na vašem zápěstí, bez nutnosti prácovat s telefonem.
Ztracené hodinky
Neztrácejte čas
Nemúžete-li najít své hodinky, najděte je jednoduše přes aplikaci. Ať jste je nechali kdekoliv, místo kde byly Vaše hodinky naposledy uvidíte na mapě, připojené k Vašemu telefonu.
Životnost baterie
Bez nutnosti dobíjet
Baterie v hodinkách Kronaby vydrží standardně 2 roky podle způsobu jejich používání, takže již nemusíte řešit časté nabíjení nebo přemýšlet jak to udělat.
Dost bylo sezení
Začněte se hýbat
Vstaňte a buďte opět aktivní, dlouhé sezení neprospívá lidskému zdraví. Nechte na Kronaby, aby v tomto ohledu tak trochu přemýšlely za Vás formou decentního upozornění na Vaši neaktivitu.  
Tiché upozornění
Nenásilné vstávání
Volbou tichého upozornění budou vibrace hodinek signálem pouze pro Vás a nebou nikdy vyrušovat okolí.
FUNKCE ČÍSELNÍKU
Další časové pásmo
Ve spojení se světem
Kronaby udržuje Vaše neustálé spojení s okolním světem možností nastavení dalšího časového pásma, které zobrazují ručky na číselníku.
100% denně
Každý krok se počítá
Nejen ze statistik víme, že aktivní styl vede ke zdravějšímu životu. Sledujte na číselníku Kronaby plnění či překonávání Vašich vytyčených cílů. Detailní analýzu pak sledujte ve Vašem smartphonu.
Časovač
Stále v obraze
Správného řízení času je bez dobrých nástrojů často velmi obtížné dosáhnout. Časovač Vám umožní zefektivnit Vaši práci a zaměřit se jen na to podstatné. Správné řízení času je správný běh života.
Stopky
Připravit - pozor - start
Sledujte, za kolik uběhnete kilometr, časy jednotlivých kol, nebo jen čas potřebný k dokončení úkolu. Stopky Kronaby jsou kombinací tradičního pojetí s digitální přesností tak, aby pokryly všechny vaše potřeby sledovat čas.
Datum
Stále aktuální
Mít přehled o aktuálním datu je základem všeho, Kronaby Vám tuto informaci vždy sdělí stisknutím tlačítka. Jednoduché ale vždy důležité.
FUNKCE TLAČÍTEK
Ovládání fotoaparátu
Skvělé fotografie
Díky vestavěnému ovládání fotoaparátu Vašeho smartphonu můžete snadno vytvořit skvělé fotografie. Můžete tak sdílet nezapomenutelné okamžiky společně se svými přáteli.
Ovládání hudby
Vždy po ruce
Vaši oblíbenou hudbu budete mít s Kronaby vždy po ruce kdekoli chcete. Nechte hudbu inspirovat vaše myšlení jednoduchým stiskem tlačítka PLAY a relaxujte s Vašimi oblíbenými skladbami.
Zaveď mě domů
Stálý pocit bezpečí
Svoboda by měla být výsadou každého člověka. Odešlete jednoduchým stiskem tlačítka signál Vaší milované osobě a umožněte jí Vás pomyslně doprovázet na každém Vašem kroku cestou domů.
Najdi telefon
Odložený telefon
Rušné dny Vás někdy donutí dělat věci jinak, než byste chtěli, takže možná zapomenete, kam jsme odložili svůj smartphone. Tlačítko na vašich hodinkách vám umožní zjistit jeho polohu a ušetří Vám tak mnoho času.
Zapamatuj si toto místo
Tady jste už byli
Poznávat nová místa je nedílnou součástí života. Než se do toho však pustíte, ujistěte se, že jste na svých hodinkách Kronaby stiskli tlačítko GeoTag, což Vám umožní najít jednoduše cestu zpět přesně na místo, odkud jste na Vaše dobrodružství vyrazili.
IFTTT
Ovládejte svůj svět
Ovládejte věci ve svém okolí a oblíbené aplikace pomocí hodinek Kronaby a funkce IFTTT. Kronaby budou fungovat jako ovládací tlačítko, které spustí to co si sami vyberete. Například uvařit šálek kávy nebo otevřít garážová vrata. Procházejte stovky služeb a vytvořte si vlastní funkčnost dle Vašich potřeb. Více informací najdete ZDE.
Nezmeškejte to důležité
Udržení tenké hranice mezi stálým propojením se světem a přílišným rozptylováním nepodstatnými informacemi, je úkol přesně pro Kronaby, které Vám umožní dostat upozornění na hovor pouze od těch, které si předem definujete.
Vždy po ruce
Vaši oblíbenou hudbu budete mít s Kronaby vždy po ruce kdekoli chcete. Nechte hudbu inspirovat vaše myšlení jednoduchým stiskem tlačítka PLAY a relaxujte s Vašimi oblíbenými skladbami.
Kde mám telefon
S Kronaby je sledování a lokalizace odloženého telefonu záležitostí jednoho prstu. Jednoduše stiskněte korunku a odhalte místo svého smartphonu s předem naprogramovanou funkcí.

© 2019 | Janeba Time, s.r.o.

Návrat na obsah